Рукавні фільтри аспірації

ГоловнаПромислова аспірація Фільтри цементного силосу

Рукавні фільтри від NEW FILTER

Рукавні фільтри - елементи систем пило-газоочищення та промислової аспірації. Вони використовуються для очищення газо-пилоповітряних мас з робочою температурою до +360°, при вихідних показниках концентрації пилу до 100 г/м3. Правильно підібраний матеріал, з якого виготовляються фільтри, дозволяє якісно очищувати як лужні, так і кислотні середовища.

В порівнянні з вже застарілими електрофільтрами, які вимагають несумірних енерговитрат, рукавний фільтр очищення газів відрізняється більш високою продуктивністю і ефективністю, а також мінімальними вимогами до обслуговування.

Після очищення робочого середовища рукавом для аспірації показник залишкової запиленості, за звичай, не перевищує 10 мг/м3.

Існують різні модифікації очисних систем, залишкова запиленість яких складає до 1 мг/м3.

При необхідності фільтроелементи можуть бути виготовлені із спеціальних жаростійких фільтруючих матеріалів (наприклад, поліамід PL або політетрафторетилен PTFE), які можуть встановлюватись при температурі до +360°С.

Рукавні фільтри – види, основні виробники устаткування

В якості фільтруючого матеріалу при виготовленні самоочисних фільтрів у більшості випадків використовують голкопробивний нетканий матеріал на основі різновидів поліестеру PES, PAN, PP, PL, щільністю 400, 500, 550, 600 г/м2.

Матеріали мають спеціальну обробку, таку як волого-масловідштовхувальне просочення, вплетення PTFE ниток і мембран для додання стійкості до високої температури, антистатичне виконання і т.д.

Частіше за все на виробництві використовуються локальні фільтри таких форм і конструкцій:

  1. Круглі – монтуються на фільтри тільки з вертикальним розміщенням рукавів (газоочищення компаній BWF, Intensiv).
  2. Плоскі – фільтри горизонтального розміщення (бренд Donaldson Scheuch).
  3. У вигляді еліпса – можуть встановлюватись як на фільтрах з горизонтальним розміщенням рукавів, так і на вертикальних спорудах (Simatek, Luhr).


Принцип регенерації рукавних фільтрів

Проходячи через фільтрувальні рукави, пилові частинки уловлюються на їх зовнішній поверхні, утворюючи суцільний шар пилу. Його необхідно регулярно видаляти за допомогою дії імпульсної регенерації. Цей процес здійснюється за рахунок подачі коротких імпульсів стиснутого повітря, що надходить всередину рукавного імпульсного фільтра. Таким чином, під впливом імпульсів на внутрішній стороні фільтруючого елемента осаджений шар пилу і бруду відстає від поверхні рукава.

Потім пилові мікрочастинки надходять в розвантажувальну воронку, а з неї видаляються через шлюзовий живильник. Довжина і частота імпульсу регулюються. За це відповідають мембранні клапани і соленоїдні елементи, які управляються за допомогою блоку керування.

Режим регенерації можна налаштувати на два види робіт:

  • за таймером;
  • за перепадом тиску.

Для злагодженої роботи системи регенерації необхідний розрахунок рукавного фільтра, а також подача якісного стиснутого повітря з тиском мінімум 5-8 бар, очищеного від механічних домішок і крапель олії й осушеного (з точкою роси -40С). З цією метою слід встановлювати рефрижераторні та адсорбційні осушувачі й вологомасляні сепаратори.

Регенерація рукавних фільтрів
Начало формыКонец формы

Класифікація рукавних фільтрів

У процесі роботи фільтрувальний матеріал забивається, тому рукавні фільтри потрібно регулярно очищати. Розділяють такі способи:

  1. Зворотна продувка - ефективний метод регенерації фільтрувального матеріалу шляхом зворотної подачі очищеного газу або повітря.
  2. Механічне струшування - це основний спосіб регенерації. Передбачає вертикальне або горизонтальне струшування рукавного фільтра.
  3. Імпульсне продування. Найбільш ефективний спосіб регенерації, який зазвичай використовується в конструкціях каркасних фільтрів.

Сфери застосування рукавного фільтра:

  • Сфери застосування рукавного фільтра

    металургія;
  • асфальтне виробництво;
  • тютюнова промисловість;
  • виробництво технічного вуглецю;
  • хімічна й медична галузі;
  • електростанції;
  • борошномельно-круп'яна промисловість;
  • гірнича галузь;
  • харчова промисловість;
  • цементна і феросплавна сфери;
  • скляна галузь;
  • сміттєпереробні заводиНачало формы.

Конец формы

В залежності від ступеня забруднення й ефективності системи очищення (регенерації), тривалість експлуатації рукавів становить 3 роки, однак, за деяких умов цей показник може досягати 6 років. Гарантією результативної роботи рукавного фільтра є своєчасна заміна рукавів.


Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія  40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід









Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта
  G Analytics
разработка сайта веб студия