Підготовка стисненого повітря

ГоловнаКомпресорні фільтри Запчастини

Обладнання для підготовки стисненого повітря

Оберіть розділ


Сепаратори

Фільтри

Елементы до фільтрів

Осушувачі рефрижераторні

Осушувачі
адсорбційні

Пневматичні системи стисненого повітря сьогодні стоять практично на кожному підприємстві. І очищення середовища безпосередньо впливає на якість продукції, що виготовляється. Основна проблема забруднення стисненого повітря - потрапляння механічних мікрочастинок у середовище, а також утворення краплин вологи, які осідають на стінках магістралі після виходу повітряного потоку з компресора і його розширення.

Конденсат в компресорі спричинює нестабільну роботу пристрою, появу окислення в магістралі, підмерзання пневматичних клапанів, утворення бульбашок фарби на оброблюваних виробах, а також потрапляння вологи на тару і упаковку.

Варто врахувати, чим довшою є магістраль від компресорного устаткування до робочого органу (пневмоциліндра, пульверизатора, пневмоінструменту), тим більший обсяг конденсату накопичиться.

Магістральні фільтри для стисненого повітря

NEW FILTER пропонує асортимент магістральних фільтрів. Детальні характеристики та технічні параметри можна знайти тут>>>

Магистральные фильтры сжатого воздуха Воздушные Магистральные Фильтры


Для забезпечення бездоганного очищення середовища в системі подачі і підготовки стисненого повітря, необхідно встановлювати спеціальні фільтри та осушувачі. Придбати їх можна в менеджерів NEW FILTER.

Елементи системи підготовки стисненого повітря

 Елементи системи підготовки стисненого повітря

Складові системи, наведені на малюнку:

  1. Компресор – гвинтовий або поршневий агрегат, що використовується як джерело підготовки стисненого повітря. Від типу пристрою і місця його розташування буде залежати кількість одержуваного конденсату. Чим далі компресор встановлений від робочого сегмента, тим більший обсяг вологи буде утворюватися. Тому очищення компресора стає пріоритетним завданням.
  2. Охолоджувач стисненого повітря - служить для зниження температурних показників стисненого повітря, що подається з компресора в систему. Це важливий процес, т. к. потік сильно нагрівається при стисненні.
  3. Сепаратор стисненого повітря - пристрій для очищення стисненого повітря. Він призначений для відділення конденсату, який утворився в пневматичній системі. Працює по принципу центрифугування, що дозволяє видаляти з робочого середовища до 99% вологи і аерозолів.
  4. Термодинамічний конденсатовідвідник - пристрій, що застосовується для зливу накопиченої вологи на кожній із ступенів системи очищення стисненого повітря. Розрізняють автоматичні, напівавтоматичні і ручні агрегати.
  5. Горизонтальний повітрозбірник - мультифункціональний механізм. Він служить для згладжування пульсацій стисненого повітря, що подається компресором в систему. Також він працює як акумулятор стисненого повітря, забезпечуючи рівномірну роботу механізму при імпульсному споживанні повітря.
  6. Фільтри стислого повітря. Дані вироби використовуються в різних модифікаціях, які залежать від джерела стиснутого повітря. Фільтр грубої очистки гарантує очищення від твердих частинок (розміром до 10 мкм). Вироби тонкої фільтрації забезпечують очищення від домішок розміром до 5 мкм.
  7. Осушувач стисненого повітря забезпечує видалення парів вологи з отриманого стисненого повітря до вказаної точки роси. Принцип роботи простий: коли повітряне середовище надходить в систему розподілу для охолодження, водяна пара перетворюється на конденсат. При температурному показнику 25°С і відносній вологості до 75% стандартний компресорний пристрій (продуктивність-20 м3/хв) видає 165 л води за 1 зміну (8 годин), якщо він не оснащений доохолоджувачем.
  8. Фільтр основного очищення - пристрій для фільтрації середовища від твердих мікрочастинок (розміром не більш 1 мкм) і масляних домішок (до 0,1 мг/м3).
  9. Фільтр тонкої очистки - коалесцер для видалення з робочого середовища твердих мікрочасток (розміром до 0,1 мкм) і масляних домішок (до 0,01 мг/м3). Цей механізм встановлюється після фільтра основного очищення.
  10. Вугільний фільтр - призначений для видалення запахів. Залишок по твердим часткам не регламентується, вміст парів не більше 0,008 мг/м3. Цей фільтр, як правило, монтується практично на всіх типах харчового виробництва.
  11. Вологомасляний сепаратор - служить для відділення крапель конденсату (водомасляні емульсії), що зливаються з усіх структурних компонентів системи, і подальшої їх утилізації. Сепаратор дозволяє зібрати все масло і правильно видалити його, а воду повернути в каналізаційну систему для подальшого очищення.

Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід









Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта
  G Analytics
разработка сайта веб студия