Аспірація

             

                   Фільтри для аспірації повітря від NEW FILTER 


Ефективні аспіраційні фільтри за конкурентними цінами. Модельний ряд включає як стандартні пильові фільтри, так і спеціальні - для 100% очищення повітря від диму, домішок, стружки, пилу на виробництві.


Виберіть аспіраційний фільтр:

 

NEW FILTER допоможе з вибором або виготовить будь-який варіант фільтра пиловловлювача - конфігурація, розміри, умови експлуатації під замовлення Клієнта.

Ми виробляємо аспіраційні самоочистні фільтри до установок очистки повітря дробіструйних і піскоструменевих фарбувальних камер виробництва PANGBORN EUROPE, SCHLICK, OLT, VACU-BLAST, WHEELABRATOR, BCP, WHEELABRATOR SISSON LEHMANN, EBE, WALTHER TROWAL, Gutmann та інші. Фільтри для систем аспірації устаткування і вентиляторів для дробіструйной і піскоструменевих камер- фірми CORAL.


Нью фильтр також постачає фильтри для очистки забрудненого повітря під час роботи дробильноструменевих і піскоструменевих камер, як правило, застосовуються в установках як фільтруючий елемент картріджні (патронні) фільтри виробництво ALTAIR.


Наш асортимент включає в себе найширший вибір плісированих фільтруючих картриджів, панелей та касет для повітря від пилу.

У нашій компанії працюють кращі фахівці, які допоможуть вам в найкоротші терміни розробити технічні рішення, що гарантують оптимальну роботу пилозбірників.

Динаміка технічних розробок пов'язана з мінливими вимогами до фільтраційного обладнання. Саме тому ми постійно працюємо над розробкою нових рішень для чистого повітря.

Фільтруючі елементи виконують ключову функцію в пилозбірниках. Пил має різноманітні складові, конкретне застосування яких включає певні властивості пилу і навантаження.

Ось чому ми пропонуємо не тільки першокласні фільтруючі елементи, але і компетентну консультацію, щоб ваші системи фільтрації функціонували оптимально. 


Завдання аспірації повітря

 

 • забезпечення необхідних санітарних умов для перебування робочого персоналу всередині виробничого приміщення;
 • створення сприятливих умов для функціональності всіх технологічних процесів ланцюжка виробництва;
 • усунення з повітряних потоків тепла, надлишків пилу, токсичних і горючих речовин, а також вибухонебезпечних компонентів, які виділяються в процесі виробництва.

Системи аспірації повітря і самоочисні фільтри – це високотехнологічні

 

конструкції систем  вентиляції, призначені для поглинання повітряних мас в зонах скупчення хімічних летких газів, пилу, диму, утворених в результаті виробничих робіт. 

Система пиловидалення дозволяє усунути з повітря сторонні мікрочастинки, провести очистку повітря від деревного пилу, абразивного пилу і попередити їх поширення по всьому приміщенню.

Аспіраційні фільтри монтуються в місцях підвищеного пиловиділення, а також зонах скупчення горючих, токсичних, вибухонебезпечних і шкідливих речовин.

 

Системи аспірації дозволяють налагодити комплексні рішення вентиляції на промислових площах.

Купити очищувачі повітря доцільно при установці в таких галузях промисловості, як: поліграфічна, металообробна, паперова, деревообробна, каменеобробна і пакувальна.

 

 

Основні рішення у сфері аспірації повітря

NEW FILTER допоможе виготовити аспіраційний фільтр, оптимальний для потреб і бажань кожного клієнта.

 

 • аспірація фасування сипучих матеріалів;
 • аспірація в деревообробній галузі;
 • аспірація суднонавантажувальних машин;
 • фільтр для бочки на цемент;
 • подрібнювачі і мультикатери;
 • самоочисні фільтри;
 • картриджні та рукавні;
 • шредери, видалення облоя;
 • повітряні сепаратори та циклони;
 • пиловловлюючі апарати;
 • системи видалення статично заряджених частинок.

     Чому обирають саме нас?


..........

Унікальний 
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний 
підхід

Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва 

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта

  G Analytics
разработка сайта веб студия