Гідравлічні фільтри

ФІЛЬТРИ ГІДРАВЛІЧНІ

Фільтр гідравліки безумовно незамінний компонент гідросистеми. Гідравлічні фільтра часто піддаються високим навантаженням, і працюють в дуже жорстких умовах. Саме тому важливо дотримуватися всіх правил експлуатації, заради збереження довгострокової працездатності техніки.

Найпоширенішою причиною поломок гідравлічної техніки вважається її забруднення, що пов'язано з несвоєчасною заміною масла. Але не тільки дотримання чистоти здатне гарантувати правильну роботу вашого агрегату, важливо також правильно підібрати масло відповідно до вимог. Адже масло низької якості не тільки не зможе підтримати працездатність, але і може нашкодити, сприяючи швидкої поломки вашої техніки.

Заради збільшення ефективності і підтримки високого рівня роботи гідравлічної системи, гідравлічне масло повинно відповідати всім технологічним вимогам, які висувають розробники гідравлічного обладнання, адже, як правило, техніці доводиться працювати в досить важких умовах. Що зібралися бруд на механізмах не сприятиме якісній роботі, а тільки прискорить процес поломки. Більше 70% всіх збоїв проходять саме через нехтування правил очищення гідравлічного масла, і ігнорування потрапляння в масло води, повітря, механічних частинок.

Весь бруд, який негативно впливає на роботу, як правило, в систему потрапляє під час гідравлічного обслуговування при відкритому гидроциліндрі через гідравлічний сапун.

Що може статися з вашою технікою, якщо не використовувати фільтруючі елементи?

 

1. Аварійні ситуації на виробництві

2. Постійна потреба в ремонті, через прискорений зношування деталей системи

3. Зниження якості робочої рідини

 

Вплив різних видів елементів бруду на гідравлічну систему


Вода (рідиною) здатна викликати кавітацію, іржавіння окремих деталей і компонентів гідросистеми, зменшити шар мастила, прискорити процес старіння масла, сприяє утворенню відкладень емульсій в гідроагрегатах.

Повітря (газ) викликає кавітацію, знищує ущільнення рухомих сполук гідроагрегатів, зношує і нагріває масло, сточує шар мастила.

Механічні частинки при зіткнення з гідравлічним механізмом утворюють застрявання поршнів гідроциліндрів і золотників гідро-розподільників, підвищують ризик витоку масла в вузлах і деталях гідросистеми, перекривають канали мастила, модифікують характеристики самого управління, збільшують зношування вузлів і деталей гідросистеми машини.

У свою чергу механічні частинки можна розділити на кілька типів за своїм розміром. Від розміру буде завісити рівень їх шкодочинності для гідравлічної системи. Ті частинки, які понад 15 мкм - приведуть до непередбаченого виходу з ладу і не вірному фунціклірованію вузлів і агрегатів гідросистеми. Частинки, величиною від 5 до 15 мкм приведуть до заїдання золотників гідро-розподільників, внутрішніх витоків масла в гідроагрегатах, неправильного управління гідроциліндрами технологічного обладнання машини. Невеликі частки (менш 2 мкм) можуть забруднити гідросистему, утворюють опади і доводять до старіння масло, а також істотно зношують компоненти системи.

Результат усіх цих наслідків один - короткий термін служби, витрати на ремонт обладнання, або ж вимушена заміна всієї системи через згубні впливів бруду.

Важливість фільтра для масла


Масло, що застосовується в роботі гідравлічної системи, проходить через різні фізико-промислові закономірності під час яких тверді частинки, що залишаються в системі після механічної обробки, а також потрапляють в неї при заправці масла або з повітрям, що проходить в резервуар через сапун, циркулюють по всій системі. Далі через потік внутрішніх течій вся домішка потрапляє в посадочні зазори компонентів гідросистеми.

Частинки, розміри яких відповідають висоті щілини між двома рухомими деталями, є основною причиною абразивного зносу: вони впливають одночасно на обидві поверхні і викликають додаткове забруднення продуктами стирання рухомих деталей ( «ланцюгова реакція» зносу) .Частіци з розмірами, що перевищують величину посадкового зазору, що не можуть проникнути в щілину. Частинки, розміри яких менше величини посадкового зазору, безперешкодно проходять через щілини. Чим вищий робочий тиск, тим небезпечніше «ланцюгова реакція» зносу.

New Filter поставляє гідравлічні фільтроелементи таких виробників, як: PALL, MAHLE, Busch, HYDAC, PARKER, INTERNORMEN, ARGO, MP-FILTRI, Filtrec, Donaldson, MANN, SOFIMA і багато інших. Завдяки такому великому вибору вдасться підібрати гідравлічні фільтроелементи для практично будь-якої машини.

Ню Фільтр може запропонувати аналоги масляних фільтрів, враховуючи всі конструктивні особливості оригінальних моделей, а наші фахівці зможуть проконсультувати вас в телефонному режимі з будь-яких питань, які стосуються гідравліки, і з їх допомогою ви зможете правильно підібрати і купити гідравлічний фільтр.

 

Чому обирають сама нас


  G Analytics
разработка сайта веб студия