Вугільні фільтри (повітряні)

ГоловнаВентиляційні фільтри Фільтруючі матеріали

Вугільні фільтри вентиляції від NEW FILTER

Повітряні вугільні фільтри встановлюються у фільтр-бокси систем побутової і промислової вентиляції і служать для 100% видалення з повітря запахів, токсичних газів, хімічної пари, газоподібних забруднень. Вугільні фільтри забезпечують необхідні санітарно-гігієнічні стандарти. Також фільтри з активованим вугіллям застосовуються в системах гроубоксів (гідропоніка), промисловій витяжці.

Вугільні фільтри для вентиляції мають сорбент з активованого вугілля (торф'яного, кам'яного, коксового, імпрегмованого типу).


Фахівці NEW FILTER підберуть і виготовлять фільтр типового розміру або зроблять під ваші індивідуальні параметри. Можливе постачання вугільних фільтрів всіх типів - касетного, трубчастого, компактного (з відносно будь-якою набірною фільтруючою секцією, що залежить від мети установки).

Характеристики вугільного сорбенту

Активоване вугілля - ефективний адсорбент, який здатний усувати домішки з молекулярною масою понад 40 Да. На практиці фільтри з вугіллям показують найкращі результати очищення повітря від летючих і напівлетючих сполук.

Вугілля має хорошу гідрофобність. Його відрізняє розвинена система тонких пір, наявність достатньої кількості мезапір, що гарантує великий обсяг поверхні фільтрації на одиницю площі. Також вугільний сорбент відрізняється хорошою механічною стабільністю.

Головний критерій ефективності очищення - це розмір і кількість гранул адсорбенту. Чим крупніше гранули вугілля, тим легше проходить повітряний потік. У той же час наповнювач з дрібнодисперсними гранулами сприяє підвищенню опору повітря. Тому необхідно враховувати тип вентиляційної системи, куди передбачається монтувати вугільний фільтр.

Фахівці NEW FILTER підберуть необхідний вугільний фільтр для вашої системи з оптимальними характеристиками для 100% очищення.


Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід

Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта

  G Analytics
разработка сайта веб студия