Масляні фільтри для спецтехніки

Головна Повітряні фільтриПаливні фільтри

   Масляні фільтри для спецтехніки від NEW FILTER

Бажаєте економити до 40% на ТО? Ми знаємо як! Масляні фільтри призначені для фільтрації робочого масла, компонентів гідравліки, трансмісійних рідин від домішок, які потрапляють всередину робочої камери при роботі механізму.

NEW FILTER спеціалізується на поставках масляних фільтрів для сільськогосподарської техніки, міні-тракторів, автонавантажувачів, комбайнів тощо.

Масляні фільтри для спецтехніки

Оберіть потрібний розділ
 Каталог масляных фильтров WIX Каталог масляных фильтров DONALDSON  Каталог масляных фильтров MANN
 Каталог DONALDSON Каталог WIX Каталог MANN


Джерела забруднення масла в двигуні важкої техніки:

 • мікрочастинки, що потрапляють в двигун: продукти згорання палива, мінеральний пил, проникаючий з повітрям крізь фільтр і зазори в повітроводах, волога, частинки невідпрацьованого палива, частки зношування деталей і т. д.;
 • погано очищена моторна олива;

Якщо нехтувати заміною масляних фільтрів для спецтехніки та будівельної техніки, буде виникати підвищений знос деталей двигуна, а також відбудеться деградація властивостей мастильного матеріалу через погіршення його структури.

износ поршневых колец двигателя

На графіку представлена крива, що відображає ступінь зносу поршневих кілець двигуна в залежності від розміру абразивних частинок, що перебувають у маслі. Найбільш інтенсивний вплив спровоковано мікрочастинками розміром 8-60 мкм. Тим не менш, для сучасних двигунів спецтехніки потрібно вловлювати частинки до 1 мкм.

Масляні фільтри, що постачаються NEW FILTER забезпечують:

 • термін служби, відповідний терміну заміни моторної оливи;
 • ефективність затримування органічних і мінеральних частинок до 10 мкм;

Різновиди масляних фільтрів від NEW FILTER:

 1. Одноступінчасті масляні фільтри (корпусні фільтри SPIN-ON, які накручуються на штуцер).
 2. Нероз'ємні фільтри.
 3. Масляні фільтри модульної конструкції з застосуванням змінних фільтроелементів Noitech (Італія), Mannl, MAHLE (Німеччина) та ін.

Критерії вибору масляного фільтра

 1. Фільтрувальне середовище для масляного фільтра на міні-трактор, бульдозер та ін. - це умови підвищеної забрудненості. Тому оптимальним варіантом буде фільтроелемент з комбінованим або синтетичним фільтруючим матеріалом. Завдяки цьому виріб легко впорається з експлуатацією в умовах агресивного хімічного середовища мастила і палива.
 2. Площа фільтруючого матеріалу. Розміри фільтра залежать від способу укладання та загальної площі вкладеного фільтроматеріалу в масляний фільтр екскаватора. Целюлозний матеріал укладається "спіраллю" або "зіркою", а синтетичний укладається шарами.
 3. Ступінь очищення масляного фільтра. Для досягнення максимальної ефективності необхідно встановлювати комплект фільтроелементів грубої і тонкої очистки. Фільтри грубого очищення мають пористу структуру і служать для уловлювання великих часток. Фільтри тонкого ступеня фільтрації очищують олію від найдрібніших включень розміром до 1 мкм.

Фільтри для спецтехніки: каталог масляних фільтрів-аналогів

Фільтруючі матеріали, що застосовуються в масляних фільтрах, витримують високі температури нагріву оливи, а також перепади тиску, що виникають в мастилі при різких стартах. Купити фільтр на трактор - означає забезпечити тривалу і безперебійну роботу всього механізму.

NEW FILTER постачає масляні фільтри таких виробників як Donaldson, MANN-FILTER, WIX FILTER

 

Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід

Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта

 

  G Analytics
разработка сайта веб студия