Умови оплати та доставки товару

Умови оплати і доставки товару від NEW FILTER

Компанія здійснює свою діяльність у відповідності із «Законом про захист прав споживачів»
Payment and Delivery Conditions
Способи оформлення замовлення


через e-mail скриньку info@newfilter.com.ua цілодобово

за телефоном (044) 500-86-59 в будні дні з 9.00 до 17.00

Доставка та оплата замовлення

Здійснюємо доставку товару по Україні або експортом до Росії, країн СНД.

Умови міжнародної доставки:

Поставка товарів в країни СНД може здійснюватися як самовивозом (EXW), так і за допомогою транспортної компанії (TNT Express).

Вартість доставки - за тарифом компанії-перевізника. Після оплати товар відвантажується спільно з супровідними документами.

Умови доставки по Україні:

Вартість доставки малогабаритного товару по Києву - 30 грн. Вартість доставки великогабаритних товарів – 50 грн.

По Києву доставка здійснюється кур'єром за вказаною Вами адресою протягом 1-3 робочих днів при наявності товару на складі. При відсутності замовленого товару на складі в Києві, терміни доставки узгоджуються окремо. Служба доставки працює по буднях з 9:00 до 17:00. Доставка у вихідні і святкові дні можлива за додатковим погодженням.

Самовивіз в Києві

Замовлений Вами товар також можна забрати за адресою: бул. Івана Лепсе, 4 (офіс 305)

Доставка замовлення по Україні

Відправка замовлень в регіони України здійснюється тільки після оплати товару. Доставка по регіонам України здійснюється компаніями-перевізниками:

Нічний Експрес  (тільки для відправлень з Києва)

Нова Пошта

Час доставки товару 3-5 днів з моменту надходження оплати на рахунок.

Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення.

Способи оплати

Готівкою

Ви оплачуєте замовлення при його отриманні готівкою кур'єру. Всі взаєморозрахунки в гривнях. При доставці товару нашим кур'єром Ви отримуєте товарний чек з усіма необхідними реквізитами, який також є і гарантійним талоном. Комплектність товарів перевіряйте до моменту розплати з кур'єром.

При отриманні замовлення уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності візуально помітних пошкоджень. У разі, якщо Ви відмовляєтеся від замовлення у момент його фактичного отримання, Ви оплачуєте витрати на доставку. Якщо ви не зможете прийняти кур'єра та отримати замовлення у встановлений Вами час, попередьте про це менеджера заздалегідь.

Банківський переказ

Оплата здійснюється в банку «Приватбанк» вашого міста через систему «Приват мані». Реквізити на оплату Ви отримаєте у менеджера, після чого необхідно підтвердити замовлення (обов'язково залишайте свій контактний номер телефону).

Безготівковий розрахунок

Покупець робить замовлення, а менеджер оформляє рахунок з ПДВ і надсилає його покупцеві (факсом або електронною поштою ). На підставі рахунку покупець здійснює оплату протягом 3-х днів. Після надходження грошей на рахунок, менеджер зв'язується з покупцем і узгоджує спосіб, місце і час доставки товару.

Увага! При поверненні товару всі витрати пов'язані з пересиланням товару (через компанії-перевізники) або відправкою грошей (всі банківські операції) бере на себе Покупець.


  G Analytics
разработка сайта веб студия