Фільтри для фарбувальної камери

ГоловнаВентиляційні фільтри

Фільтри для фарбувальної камери

Фарбувальні роботи в фарбувально-малярних камерах вимагають дотримання багатьох вимог і заходів, щоб підсумковий результат відповідав нормам якості. І одним з найважливіших умов є хороша вентиляція приміщення. Для цього фарбувальні камери оснащуються фільтрами різних типів і ступеня фільтрації.

  В якості фільтруючого матеріалу для фільтрів фарбувальної камери застосовуються неткані волокна і скловолокно, яке фіксується на підкладку і гофрується.

   

   Підлогові фільтри. Призначені для затримування мікрочастинок аерозольних розпилень від попадання в камеру з повітрям. Особливість підлогових фільтрів полягає у високій щільності, завдяки чому вироби попереджують проникнення в камеру сажі, туману. Очищення повітря від аерозолів на 99.9%.

   

   Стельові фільтри. Дані матеріали кріпляться на стелю фарбувальної камери. Їх відмінна особливість полягає в тому, що фільтр виробляється з синтетичних волокон особливої структури, що гарантує високу пылоємність і значний ресурс роботи.

   

   Лабіринтні картонні фільтри. Встановлюються на фронтальній поверхні малярної камери. Конструктивно вони являють собою целюлозну гофровану поверхню, виконану у вигляді 2-х перфорованих шарів картону, які з'єднані особливим чином так, щоб клітинки фільтрації утворювали букву "V".

   

   Картриджні фільтри. Картриджі з площею 21 м2 зроблені з просоченої целюлозної матерії з сумішшю поліестеру. Прошарок фільтра точкової аспірації може бути оснащена нановолокнами і просочена вогнезахисним складом   

  Чому обирають саме нас?

  ..........

  Унікальний
  продукт


  Економія 40%


  Стабільність


  Довіра


  Індивідуальний
  підхід

  Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

  Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

  6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

  У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

  Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта
    G Analytics
  разработка сайта веб студия