Рефрижераторні осушувачі стисненого повітря

ГоловнаФільтри Сепаратори Адсорбційні осушувачі

Рефрижераторі осушувачі від NEW FILTER 

Холодильний осушувач застосовується в пневматичних системах підготовки стисненого повітря, де температура робочого середовища не опускається нижче температури точки роси, гарантованої осушувачем (+3°C).

На практиці це означає, що якщо пневмосистема знаходиться в приміщенні з опаленням, де температура повітря не опускається нижче +5°С, то холодильні осушувачі забезпечать відсутність конденсату в отриманому стисненому повітрі.

Отримайте цікаву пропозицію!

Принцип дії рефрижераторного осушувача

Конструкція холодильного осушувача стисненого повітря - Принцип дії рефрижераторного осушувачаце трьохструменевий теплообмінник, в якому відбувається примусове охолодження повітрям від вентиляторів, зібраних за схемою "труба в трубі".

Весь механізм монтується на відкритому майданчику. Особлива будова теплообмінника гарантує злагоджену і стабільну роботу при будь-яких змінах кліматичних умов.

Процес охолодження стисненого повітря відбувається з виділенням конденсату, який автоматично відокремлюється. В результаті відбувається нагрів осушеного повітряного середовища перед потраплянням його в магістраль пневмосистеми.

Точка роси - параметр непостійний, який буде варіюватися в залежності від температури вхідного повітря і навколишнього середовища. Зазвичай показник складає +3°C. Але для конкретних умов (протяжна магістральна пневматична мережа на підприємстві, підвищені вимоги споживачів) після холодильного агрегату дозволяється монтаж осушувачів глибокого осушування.

Схема будови пневмомережі

Положення осушувача в системі розподілу стисненого повітря залежить від способу використання цього повітря.

Схема будови пневмомережі

       Елементи системи на схемі:

 1. Повітряний компресор.
 2. Кінцевий охолоджувач.
 3. Сепаратор.
 4. Ресивер.
 5. Магістральний фільтр.
 6. Рефрижераторний осушувач.
 7. By-pass вентиль.
A) Осушувач повинен бути встановлений після ресивера в тому випадку, коли споживання стисненого повітря споживачем не перевищує максимальну продуктивність компресора (такий тип встановлення зустрічається найчастіше).

В даному випадку ресивер згладжує пульсації стисненого повітря, що виникають під час роботи повітряного компресора, і дозволяє забезпечити плавну роботу компресора.

B) Осушувач повинен бути встановлений перед приймачем в тому випадку, коли споживання стисненого повітря споживачем епізодично може перевищувати максимальну продуктивність компресора.

Осушувачі компанії MTA

Компанія «MTA» – це італійський холдинг, світовий лідер з випуску високотехнологічних рефрижераторних осушувачів стисненого повітря. Основна діяльність компанії - виготовлення промислового устаткування, а також охолоджувачів рідини (чілерів).

Великий асортимент і різнобічність представленого обладнання повністю задовольняють всезростаючий попит сучасного виробництва, а також дозволяють значно скоротити енерговитрати і покращити якість підготовки стисненого повітря.

На ринку України промислові осушувачі від «MTA» представлені двома напрямками – осушувачі рефрижераторного та адсорбційного типів. Експлуатаційні параметри не мають аналогів на території України.


Товарний асортимент осушувачів стисненого повітря

     
Продуктивність:
0,7-24 м
3/хв
 Dry Power
Продуктивність:
22-190 м
3/хв
 Dry Energy Hybrid
Продуктивність:
0,3 - 37,5 м
3/хв Dry Plus
Продуктивність:
 290 - 540 м
3/хв
HP Dry
 
Продуктивність:
 0,7 - 122 м
3/хв
Dry Pro
Продуктивність:
 225 - 760 м
3/хв

В осушувачах версії DryPower, як і у стандартних компресорах стисненого повітря, для збільшення ефективності застосовується відразу два теплообмінника:

 • повітря-холодоагент;
 • повітря-повітря. 
Теплообмінники в модельному ряді DryPower являють собою комплекс відразу декількох теплообмінників, які називаються DRYMODULE.

DRYMODULE - це пластинчасто-трубний теплообмінник, який складається з мідних труб і пластин. Він являє собою цільний модуль, який поєднує у своїй структурі повітро-повітряний теплообмінник, що служить для попереднього охолодження, секцію сепарації вологи і повітро-фреоновий теплообмінник, який відповідає за остаточне охолодження.

Контролер TDC осушувача стисненого повітря


Всі осушувачі стисненого повітря оснащені сучасними контролерами TDC. Даний пристрій дозволяє виконувати відразу кілька функцій:

 1. Контроль точки роси і тепломаси.
 2. Запобігання падінню температури стисненого повітря нижче 0°С при якій можливе замерзання теплообмінника і конденсатовідвідника.
 3. Повний моніторинг роботи осушувача і моніторинг показників (три датчика, п'ять вхідних показників).
 4. Моніторинг зливу конденсату і його програмування (тимчасове або кількісне).
 5. Регулювання часу відкриття клапана скидання конденсату

Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід

Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта

  G Analytics
разработка сайта веб студия