Фільтри для харчової промисловості

ГоловнаРукавні фільтри-мішки

Фільтрація середовищ в харчовій промисловості

Серія мембранних фільтрів, розроблена компанією Parker, призначена для попередньої фільтрації напоїв та інших рідин. Вироби ефективно усувають з середовища частинки забруднень, мікроорганізми і дріжджі.

NEW FILTER постачає мембранні фільтри, виконані спеціально для застосування в харчовій промисловості, коли необхідно досягти мікробної стабілізації, значно збільшуючи термін зберігання напою. При цьому смак, колір в продукті залишаються незмінними.

Серія BEVPOR
Серія PEPLYN

Серія PREPOR
Мембранные фильтры полиэфирсульфон
 

Мембранные фильтры полипропилен

 
Мембранные фильтры из полипропилена
Рідинний фільтр поліефірсульфон
Рідинний фільтр поліпропілен
Фільтр для рідин поліпропилен

Серія харчових фільтрів PEPLYN

Картриджі фільтри PEPLYN оснащені гофрованим фільтроматеріалом градієнтної щільності з поліпропіленових волокон. Особлива просторова структура матеріалу дозволяє інтегруватися з передфільтруючим шаром глибинного типу, за рахунок чого досягається висока ступінь фільтрації і хороша брудоємність.

Отримайте цікаву пропозицію!

PEPLYN розроблений для використання в харчовій, лікеро-горілчаній та пивоварній галузях, де потрібна підвищена продуктивність. Як правило, це попередня фільтрація води, розчинів. Також в процесах водопідготовки елементи Parker захищають стерилізуючі мембрани зворотного осмосу від залишків смол і вугілля. Картриджі витримують багаторазове промивання протитечією.

Серія фільтрів для фільтрування напоїв Серія фільтрів для фільтрування напоїв BEVPOR

Картриджні фільтри мембранного типу ВEVPOR доступні на вибір з різними класами утримуючої здатності, що гарантує захист напоїв від впливу шкідливих організмів.

Складові частини мембранних картриджів підібрані таким чином, щоб максимально збільшити хімічну сумісність і механічну міцність, дозволяючи фільтру ВEVPOR витримувати багаторазову хімічну обробку і стерилізацію.

Серія фільтрації напоїв PREPOR

Фільтроелементи PREPOR розроблені для очищення в'язких рідин, сиропів, систем з низьким тиском і високим вмістом речовин суспензії, застосовуваних у промисловості.

Матеріалом картриджів PREPOR є фільтрувальне середовище з борсилікатного волокна, яке в комбінації з сітчастим і нетканим підтримуючим шаром з поліпропілену забезпечує високу брудоємність фільтра.

Виняткова гідрофільність синтетичних волокон дозволяє проводити очищення навіть самопливом. Швидкість фільтрації зазвичай вище, ніж на поліпропіленових фільтрах.

Вентиляційні стерильні фільтри

Вентиляционные стерильные фильтры PALLNEW FILTER також постачає вентиляційні фільтри PALL, які встановлюють для забезпечення стерильного бар'єру всередині посудин, приміром, бродильних чанів, біореакторів, бутлів (очищення вхідного повітря/газів).

Дані фільтроелементи підтримують необхідний рівень стерильності внутрішнього середовища посудини.

Вентиляційні фільтри PALL оснащені гідрофобними мембранами, які захищають надчутливе обладнання від проникнення води, аерозолів. В результаті ви знижуєте витрати на ТО пристроїв, які будуть мати більш тривалий термін експлуатації.

PALL пропонує компактні вентиляційні фільтри, які стануть гарантією високоефективного видалення бактерій і мікроскопічних частинок в сухих або вологих умовах.


Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід

Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта

  G Analytics
разработка сайта веб студия