Повітряні фільтри для спецтехніки

Головна Масляні фільтри Паливні фільтри

Повітряні фільтри для спецтехніки від NEW FILTER

Бажаєте бути на крок попереду конкурентів? Приєднуйтесь до команди лідерів! Ми зробимо ТО вашої техніки малозатратним і ефективним. Підібрати оптимальний фільтр для важкої транспортної техніки дещо складніше, ніж на звичайне легкове авто. Тому найпростіший спосіб повернути до життя вантажівку, після виходу з ладу "рідного" повітряного фільтра, — купити якісний аналог.

Повітряні фільтри для спецтехніки

Оберіть потрібний розділ
 воздушные фильтры на спецтехнику Нью Фильтер  Воздушные фильтры Викс на сельхозтехнику  Воздушные фильтры Манн для спецтехники
 Каталог DONALDSON  Каталог WIX  Каталог MANN

Заміна повітряного фільтра

NEW FILTER спеціалізується на постачанні повітряних фільтрів для екскаваторів, автогрейдерів, автокранів, комбайнів, сільгосптехніки Komatsu, CAT, JCB та ін.

Повітряний фільтр призначений для захисту двигуна вантажівки від потрапляння в патрубок абразивних частинок та пилу. Очищення повітряного фільтра - це пріоритетна задача, яка стає запорукою довгої і продуктивної експлуатації обладнання.

Нехтувати заміною повітряних фільтрів для спецтехніки не можна з таких причин:

при потраплянні забруднень в корпус повітряного фільтра знижується інтенсивність фільтрації, що тягне за собою високі витрати на паливо і ТО;

під час роботи патрубок повітряного фільтра насичується бактеріями, які розмножуються при сприятливих умовах тепла, що виходить від двигуна. Як результат, в салоні з'являється неприємний запах грибка і цвілі, який всмоктується в салон і не піддається чищенню.

Повітряні фільтри від NEW FILTER забезпечують різну ступінь очищення пального — від 60 мкм до 1 мкм. Чим тонше очищення — тим менше мікрочастинок і абразиву надійде в двигун, і тим довше він буде в експлуатації.

Отримайте цікаву пропозицію!

Повітряні фільтри для спецтехніки

Корпуси для повітряних фільтрів

NEW FILTER постачає повітряні фільтри для вантажних автомобілів таких виробників, як DONALDSON, MANN-FILTER, WIX FILTER.

Компанія пропонує повітряні фільтри для навантажувачів, комбайнів, бурових пристроїв. Купити повітряний фільтр у нас - забезпечити якісну очистку повітря. Вся продукція сертифікована.

Для фільтроелементів ми також постачаємо високоякісні корпуси, виготовлені зі зносостійкої полімерної сировини. Вироби призначені для експлуатації в умовах підвищеного навантаження і несприятливого агресивного середовища.

Каталог корпусів для повітряних фільтрів

Науково встановлено, що основна причина зносу двигуна полягає в потраплянні абразивних частинок дорожнього пилу. В сучасних умовах частка абразивного зносу компонентів спецтехніки досягає 80%. Показник запиленості повітря, що потрапляє в двигун вантажного автомобіля, варіюється від 0,0003 до 1,5 г/м3 і залежить від пори року, типу дороги і ґрунту, інтенсивності руху та багатьох інших факторів.

корпусы воздушного фильтра

Критерії вибору повітряного фільтра для спецтехніки

Ключовою умовою злагодженої роботи важкої техніки (автогрейдера, будівельної або сільгосптехніки, бульдозерів тощо) є вибір перевірених і якісних витратних матеріалів.

Тому при покупці фільтра потрібно знати, що виріб повинен відповідати таким вимогам:

  • повітряні фільтри для вантажних автомобілів повинні гарантувати якість фільтрації в заданому обсязі і часі роботи пристрою, тобто витримувати навантаження протягом усього терміну служби;
  • вироби не повинні забруднювати робоче середовище - не припустимі корозія металевих компонентів фільтра;
  • фільтроелементи не повинні руйнуватися по закінченню терміну використання. Всі повітряні фільтри для сільгосптехніки оснащені запобіжними клапанами.

Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід

Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта
  G Analytics
разработка сайта веб студия