Название страницы

Промислова гідравліка:

Фільтри промислової гідравліки - це пристрої, які очищають гідрорідину від бруду, стружки металу, захищаючи всю гідросистему, зберігаючи важливі елементи в робочому стані.

Більшість виробничих підприємств (будівництві, житлово-комунальному господарстві, гірничодобувної галузі, газової і нафтова промисловості, автомобільної та багато інших). Гідравлічні системи активно застосовуються сільському господарстві, встановлюється в навантажувачах, підйомниках. Не обійтися без гідравліки в театральній техніці і кіноустаткування. Гідравлічні системи також активно застосовуються в поліграфічному обладнанні.

Перевагами промислової гідравліки є її універсальність технічних показників і компактність (обсягу, тиску, потужності, ваги, крутного моменту і швидкості).

 

Гідравліка включає в себе безліч складових для систем функціонування рідини:

1. Циліндр гідравлічний (гідроциліндр) - це двигун зворотно-поступальної дії, який застосовується для для подачі односпрямованої сили для підйому вантажу, а також переміщення. Він може бути як одностороннього так і двосторонньої дії. Застосування гідроциліндрів досить широко. Їх використовують практично у всьому обладнанні, де є об'ємний гідропривід (будівельному, підйомно-транспортному, авіаційному і космічному, металорізальному, ковальському).

2. Рукава високого тиску (РВТ) - високоміцні вироби, які призначені для подачі різних типів робочої рідини всередині техніки. РВД являє собою гнучкий, але міцний трубопровід для подачі гідравлічних емульсій, бензину або масла.

3. Гідравлічний розподільник (гідророзподільник) - механізм, призначений для розподілу гідравлічних потоків в гідросистемі за допомогою зовнішнього впливу (сигналу).

4. Напірний фільтр високого тиску - Фільтри напірні гідравлічні, як правило, монтуються після насоса, гарантують тонку очистку робочої рідини, і забезпечують захист чутливих елементів системи.

5. Гідравлічний насос - обладнання, що перетворює механічну енергію приводного двигуна або мускульну енергію (в ручних насосах) в енергію потоку рідини. Гідронасос використовують для регулювання і створення напору рідин, механічних сумішей з твердими і колоїдними речовинами, а також зріджених газів.

6. Усмоктувальні фільтри гідравліки монтуються безпосередньо перед насосом і відповідають за очищення масла від найгрубіших фракцій бруду. Усмоктувальні фільтри обов'язково повинні бути підібрані за розміром, для виключення кавітації (поява повітряних бульбашок в маслі).

7. Зливний фільтр масляний гідравлічний застосовується для найтоншої фільтрації робочої рідини від найдрібніших частинок бруду, яка вже пройшла весь гідропроцесів. Монтуються такі фільтри вже перед зливом масла в бак.

8. Гідравлічний бак (Гідробак) - ємність, яка підтримує тиску в трубопровідній системі, або для збереження робочої рідини в гідроприводі.

9. Сапун (дихальний клапан) - деталь, через яку рідина зливається з атмосферою для підтримки рівного тиску. Наприклад, в двигунах внутрішнього згоряння сапун використовується для зрівнювання внутрішнього тиску картера із зовнішнім при нагріванні-охолодженні механізму, а також при зміні атмосферного тиску.

10. Гідравлічна заливна горловина - монтується на кришку гідробака, щоб забезпечувати надходження масла в паливну систему. Щоб попередити потрапляння в робочу рідину великих фракцій, пилу, механічних частинок усередині горловини розташована металева сітчаста колба.

11. Покажчик рівня - статичне пристрій, який дозволяють відслідковувати коливання температур і рівень гідравлічної рідини.

12. Манжет гідравлічний - ущільнювач, застосовується у всіх сферах гідравліки і грає велику роль для коректної роботи гідравлічних пристроїв і апаратів.NEW FILTER поставляє широкий асортимент додаткових елементів і аксесуарів для гідравлічних систем, зокрема фільтри-сапуни (заливна горловина), індикатори забруднення, покажчики рівня та ін. Детальна консультація і індивідуальний підбір потрібного вам елемента проводиться з менеджером.

Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід

Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта


  G Analytics
разработка сайта веб студия