Гідравлічні фільтри

Головна Аксесуари гідравлічних фільтрів

Фільтри промислової гідравліки

Оберіть потрібний розділ

       
 Фільтри Spin-On
 Фільтри
високого тиску
 Зливні фільтри  Всмоктувальні
фільтри


Гідравлічні фільтри– це незамінні компоненти гідросистем, що працюють в особливо важких умовах і постійно піддаються надзвичайно високим навантаженням. Якість роботи залежить від експлуатаційних властивостей гідравлічного масла, а також від надійності самих компонентів гідравлічного обладнання (ущільнень, приводів, насосів, клапанів). Всі ці деталі піддаються ерозії, постійному стиранню, впливу високого тиску.

Типи гідравлічних фільтрів:

  • всмоктувальні – забезпечують грубе очищення, тобто захист насосу гідравлічної системи від проникнення порівняно великих фракцій;
  • фільтри високого тиску – забезпечують тонку фільтрацію гідравлічного масла, захищаючи високочутливі компоненти системи;
  • зливні фільтроелементи служать для видалення з робочої рідини фракцій, що з'являються в процесі зносу пристрою (продуктів окислення і розпаду масла, іржі);
  • щілинні фільтри гідравліки видаляють мікрочастинки забруднень при проходженні робочої рідини крізь щілини елемента;
  • сапуни служать для захисту масла в гідробаку від проникнення частинок ззовні разом з повітрям, що потрапляє з приміщення.


В асортименті NEW FILTER представлені гідравлічні фільтри всесвітньо відомих брендів: DONALDSON, MANN, FILTREC, HYDAC, PARKER.

Типи гідравлічних фільтрів

У стандартному виконанні фільтр гідравліки виготовляють з корпусу, індикатора забруднення, фільтроелемента, а іноді й перепускного клапана. Зазвичай корпус фільтра виконаний з алюмінію, нержавіючої сталі або міцного пластику.

При виборі потрібно враховувати температуру робочої рідини, яка буде фільтруватися. Всі вироби мають розбірну конструкцію, що дозволяє змінювати фільтруючий елемент.

Фільтруючий матеріал для виготовлення гідравлічного фільтра може бути одноразовим або відновлюваним. До першого типу відносяться папір і неорганічне скловолокно. А до відновлюваних матеріалів - металеву сітку.

Типи систем фільтрації:

  1. Повнопотокові системи гідравліки – їх характерною особливістю є те, що фільтруючий елемент міститься безпосередньо в гідросистемі, тому вся робоча рідина проходить через нього. Даний тип підключення повинен мати клапан обходу, який монтується всередину самого фільтра або в його кожух.
  2. Частковопотокові – ті, в яких фільтр встановлюється паралельно системі подачі гідравлічного масла, тому через нього проходить лише частина робочої рідини. Такий тип гідросистеми має низьку ефективність.
  3. Комбіновані - включають властивості обох систем. Такий підхід гарантує найвищу ефективність очищення гідравлічного масла.

Матеріали для гідравлічних фільтрів

Виготовлення гідравлічних фільтрів здійснюється із застосуванням сировини неоднакових типів. Різні типи фільтруючих матеріалів забезпечують захист елементів гідросистеми від передчасного зносу, утворення подряпин на плунжерних парах, а також від можливого виходу електроклапана з експлуатації.

фильтр металлическая сетка Металева сітка

Перевага цього матеріалу – можливість регенерації, що дозволяє використовувати гідравлічний фільтр для очищення промивних мастил і фільтрації відпрацьованих рідин. Сітчасті фланцеві фільтри виготовляють зі ступенем фільтрації від 10 до 250 мікрон.

целлюлоза фильтр Целюлоза

Фільтри з целюлози не поступаються іншим матеріалам за якістю фільтрації, але мають меншу тривалість роботи. Зазвичай фільтри гідравліки з целюлозою встановлюють на устаткування, яке частіше проходить технічне обстеження.


стекловолокно фильтр Скловолокно

Фільтр зі скловолокна – більш довговічний, практичний в експлуатації і має збільшений показник поглинання бруду. Скловолоконні фільтри гідравліки коштують дорожче паперових в кілька разів, але і служать вони до 4 рази довше. Ці гідравлічні фільтри мають ступінь фільтрації від 3 мкм до 60 мкм.


Чому обирають саме нас?

..........

Унікальний
продукт


Економія 40%


Стабільність


Довіра


Індивідуальний
підхід

Офіційні представники Sotras, Noitech, Filtrec

Ексклюзивні партнерські відносини з виробниками дають можливість постачати товар по мінімальним цінам

6 років успішної роботи, сотні задоволених клієнтів і наявність власного виробництва

У нас не буває разових клієнтів - кожен стає частинкою команди лідерів!

Підбір продукції здійснюється індивідуально під кожного клієнта

  G Analytics
разработка сайта веб студия